НА СУМЩИНІ АЛІМЕНТНІ БОРГИ ВІДПРАЦЬОВУЮТЬ НА СУСПІЛЬНО-КОРИСНИХ РОБОТАХ

Новий інструмент впливу на боржників по аліментах – суспільно-корисні роботи – приносить позитивні результати у вигляді реальних коштів дітям. У Тростянці на суспільно-корисних роботах відпрацьовували свої аліментні борги троє батьків. І є реальний результат – КП «Чисте місто» перерахувало зароблені цими батьками кошти – усього майже 10 000 гривень. Нагадаємо, з початку дії норми закону про можливість застосування суспільно-корисних робіт на Сумщині таким чином відпрацьовували свої фінансові борги перед дітьми 11 батьків. На користь дітей надійшло 44 тисячі гривень.

15:11 27.07.2018

КАТАЛИСЯ «З ВІТЕРЦЕМ», А ПОТІМ ПРИМУСОВО ПЛАТИЛИ ШТРАФИ

Порушення правил дорожнього руху завжди призводить до штрафів – цю істину повинні б запам’ятати водії. Але, як свідчить практика, вони частенько про це забувають. От тоді й складається так, що за порушення доводиться платити – і тут вже не до веселощів. У Тростянці чоловік проїхався на мопеді «з вітерцем», бо перед цим вживав алкогольні напої. Судом йому було накладено штраф у розмірі 10200 грн. Сплачувати штраф не хотілось, чоловік звертався й до Апеляційного суду, але справедливого покарання у вигляді штрафу уникнути не вдалося, хоча з оплатою знову не поспішав. І тільки тоді, коли виконавча служба попередила про можливий арешт майна і коштів на рахунку, чоловік негайно сплатив всю суму. Подібні ситуації завершилися сплатою штрафів і в Роменському та Путивльському районах, де виконавчими службами вдалося стягти з боржників по 10200 грн, а також відповідні платежі до бюджету. Можливо, ці факти примусять когось зупинитися перед тим, як сідати за кермо напідпитку та літати «з вітерцем», адже сплати штрафів уникнути не вдасться.

15:10 27.07.2018

Розпочалася першість села Вільшана з футболу серед дитячих вуличних команд

24 липня розпочалася першість села Вільшана з футболу серед дитячих вуличних команд.У турнірі приймають участь 3 команди: ФК «Михайлівська»(капітан – Строколіс Сергій),ФК «Червона рута»(капітан – Щербаченко Вадим),ФК «Ліверпуль»(капітан – Дремов Артем).

15:23 26.07.2018

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ НАГАДУЄ ПРО БАТЬКІВСЬКІ ОБОВ'ЯЗКИ

Спілкування з боржниками та стягувачами поза кабінетом та особистим прийомом – дієва допомога для державних виконавців у процесі викорінення аліментної заборгованості батьків перед своїми дітьми.Адже інформування про можливі наслідки у разі залишення ситуації без виправлення часто стають рушійною силою для горе-батьків, щоб ті згадали про свої батьківські обов’язки.

14:36 25.07.2018

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко ДРУГИЙ ПАКЕТ ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває: ЩО ЗМІНИТЬСЯ?

Пане міністре, я розлучена, на дитину отримую від чоловіка аліменти, але їх ні на що не вистачає. Кажуть, щоб колишній платив на дитину більше, треба підняти мінімальний розмір аліментів. Коли це нарешті відбудеться?

14:34 24.07.2018

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

Безоплатне одержання у власність земельної ділянки, порядок створення об’єднаних територіальних громад, виплат малозабезпеченим верствам населення, розірвання договору оренди землі, єдиний податок та оформлення емфітевзису – найширший спектр запитань отримали фахівці мобільної групи у складі спеціалістів юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги від жителів Білопільщини. Напередодні, мешканці Ганнівсько-Вирівської та Воронівської сільських рад мали змогу отримати відповіді на хвилюючі правові питання від спеціалістів-правників.  Громадяни отримали вичерпні консультації, а також інформаційні буклети з покроковими інструкціями - як захистити свої права, та як діяти у разі їх порушення. Юстиція – відкрита для людей!

14:32 23.07.2018