Новини

семінар-навчання Недригайлівського відділу управління виконавчої дирекції фондусоціального страхування України в Сумській області

28 серпня у Вільшанській сільській раді  начальник Недригайлівського відділу управління виконавчої дирекції фондусоціального страхування України в Сумській області Гончаренко Людмила Олексіївна  провела семінар – навчання   із вступу дії нових постанов.

16:35 28.08.2018

РОЗЦВІТАЙ, УКРАЇНО-ВИШИВАНКО, МІЦНІЙ ПРАВОМ, БЛАГОСЛОВЛЯЙСЯ НА ДЕНЬ ЗАВТРАШНІЙ

Працівники обласної юстиції стали частиною параду вишиванок, що багатолюдним потоком заполонив Суми. Його присвятили державним святам, висловлюючи цим самим шану символам нашої держави. Щирі посмішки, красиві яскраві узори на вишиванках, де кожен стіжок – то код на успіх і благополуччя, що переходить від покоління до покоління, наповнюючись життєдайною силою. Цією силою й тримається Україна, розгортаючи свої вишиті крила для впевненого польоту у день завтрашній – світлий, мирний, радісний. В одному ритмі з учасниками параду вишиванок, на піднесенні, фахівці юстиції не забули й про своє важливе призначення – нести правові знання. Разом з вітаннями люди отримали візитівки з номером телефону єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103, де кожен може отримати правову консультацію та інформаційні буклети. Долучились до «вишитих заходів» і фахівці юстиції по всій області, які в український сорочках також вітали жителів своїх міст зі святами та «роздавали» правові знання кожному.

14:05 28.08.2018

РОБОЧА МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА КРАСНОПІЛЬЩИНІ

Робоча мобільна група у складі спеціалістів юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної правової допомоги продовжують виїзди до жителів сіл області. Цього разу фахівці-правники побували у селах Туря та Миропілля, що у Краснопільському районі.

12:13 28.08.2018

Моє рідне село – доброти і любові криниця

У суботу, 25 серпня  День села відзначило село Козельне.  Цей день зібравбагато люду, на святібули  присутні не тількимісцевіжителі, а йгості села та запрошенніартисти.  Мешканці завжди славилисясвоєюгостинністю, тож, і цього разу свято вдалося на славу. Святковапрограмапідназвою "Село моє, для мене ти єдине" розпочалася у концертнійзалісільськогоБудинкукультури, зісцениякоїусіх гостей свята віталимісцевіаматорисцени — творчіколективи та сольнівиконавці, якіприсвятилирідному селу своїтанці тапісні. Місцеві артистидоклаливсіхзусиль, абиподаруватиглядачамприємнісвятковіемоції. І їмцевдалося, аджевсівиступисупроводжувалисягучними аплодисментами.

10:19 27.08.2018