МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БУРИНЩИНІ

Робоча мобільна група у складі спеціалістів юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної правової допомогинапередодні працювала в Буринському районі.

14:21 13.08.2018

СТРИВАЙ!

11:04 08.08.2018

НА СЕМІНАРСЬКОМУ ЗАНЯТТІ ВИВЧАЛИ НОВОВВЕДЕННЯ ТА ОБГОВОРЮВАЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ

Виконувати роботу якісно, досягати вершин неможливо без постійного поповнення знань. Управління державної реєстрації обласної юстиції використовує для цього дієву форму – семінарські заняття. З державними реєстраторами Сумського району та міста Суми, а також з акредитованими суб’єктами, що працюють в області проведено чергове навчання, під час якого розглянуто проблемні питання, які виникають під час державної реєстрації нерухомості та останні зміни, внесені до законодавчих актів. Особливу увагу приділено аналізу нового Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, обговорено напрацювання єдиної практики по застосування законодавства у вищезазначеній сфері. «У нашій роботі неможливо обійтися без постійного підвищення кваліфікації реєстраторів, – говорить заступник начальника управління юстиції з питань державної реєстрації. – Це вимога часу, а ще налаштованість на ефективну роботу заради позитивних результатів.» Обговорили алгоритм дій у Державному реєстрі речових прав з урахуванням змін до Порядку ведення Державного реєстру прав та звернули увагу присутніх на необхідність повного та змістовного зазначення підстав прийняття рішення про відмову у проведенні державної реєстрації.  У ході заходу організаторами було надано вичерпні відповіді на запитання, які цікавили державних реєстраторів. Доповнили свою розповідь інформаційними матеріалами з актуальних питань.

10:50 08.08.2018

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БІЛОПІЛЬЩИНІ

Сьогодні мобільна група у складі фахівців юстиції та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги надавала юридичні консультації для жителів Ободівської та Павлівської сільських рад, що на Білопільщині.

10:48 03.08.2018

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ІНФОРМУЄМО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ

Для ефективнішої боротьби з неплатниками аліментів державними виконавцями Сумщини здійснюється інформування населення про можливі наслідки, які чекають на них у разі ігнорування своїх батьківських обов’язків щодо сплати аліментів. Роз’яснювальна робота була проведена з боржниками, стягувачами, в трудових колективах і навіть на вулицях міст і селищ.

14:44 01.08.2018

АННА, ЗАРІНА, НАЗАР, ЕРНЕСТ – ТРАДИЦІЙНІ ТА НЕЗВИЧАЙНІ ІМЕНА ДАРУВАЛИ ДІТЯМ БАТЬКИ НА СУМЩИНІ

Є батьки, які ще до народження свого малюка без вагань визначаються з іменем, а є й такі, що пропонують свої варіанти на сімейній нараді з купою доводів і аргументів, поки дитя мирно сопе в колисці.

14:42 01.08.2018