Моє рідне село – доброти і любові криниця

У суботу, 25 серпня  День села відзначило село Козельне.  Цей день зібравбагато люду, на святібули  присутні не тількимісцевіжителі, а йгості села та запрошенніартисти.  Мешканці завжди славилисясвоєюгостинністю, тож, і цього разу свято вдалося на славу. Святковапрограмапідназвою "Село моє, для мене ти єдине" розпочалася у концертнійзалісільськогоБудинкукультури, зісцениякоїусіх гостей свята віталимісцевіаматорисцени — творчіколективи та сольнівиконавці, якіприсвятилирідному селу своїтанці тапісні. Місцеві артистидоклаливсіхзусиль, абиподаруватиглядачамприємнісвятковіемоції. І їмцевдалося, аджевсівиступисупроводжувалисягучними аплодисментами.

10:19 27.08.2018

День села Білоярське

«Пахне рідне село : і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…..».

20:28 20.08.2018

Краще спортивне село Сумщини – 2018 р.

18 серпня 2018 року збірна команда Вільшанської сільської ради приймала участь в обласних змаганнях «Краще спортивне село Сумщини – 2018 р.», які  поводилися в смт. Недригайлів Громадською організацією «Сумська територіальна організація ВФСТ «КОЛОС». До речі, спортивне свято такого масштабу уперше проводилося у Недригайлівському  районі.

16:49 20.08.2018

Неподалік с. Гаї Роменського району відбулися перші в Сумській області навчальні збори з загоном територіальної оборони

До цих зборів були залучені представники органів державної виконавчої влади, місцевого самворядування, керівники та працівники підприємств установ та організацій  Липоводрлинського, Недригайлівського та Роменського районів.

16:42 20.08.2018