Дата: від до Скинути

Пам’ятаємо! Єднаймося! Переможемо! Долучайтеся до Загальнонаціональної хвилини мовчання у День пам’яті жертв голодоморів

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Долучіться в цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

12:13 24.11.2023

Обстеження шахтних колодязів

З метою забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення у Великобудківському та Деркачівському  старостинському окрузі  Вільшанської сільської ради  заступником  начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Роменського районного управління Головного  управління Держпродспоживслужби в Сумській області Черенковим В.М,  начальником  відділу земельних відносин,архітектури,житлово-комунального господарства,надзвичайних ситуацій та комунальної власності Кущенком О.В та старост  старостинських округів  Дяченко  Ю.В., Демиденко О.М. було проведено обстеження шахтних колодязів.  Під час поїздки  з мешканцями обговорили питання проявів   та заходів  профілактики  вірусного Гепатиту А.

09:49 20.11.2023

Суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платникам податків Сумщини, що суб’єкт господарювання може проводити розрахункові операції на ПРРО самостійно або визначати уповноважених осіб (касирів).

16:48 16.11.2023

Дезінфекція на підприємствах, установах, організаціях Рекомендації щодо проведення дезінфекційних профілактичних заходів в адміністративних будівлях

Прибирання приміщень: вологе прибирання проводити до початку роботи установи та в кінці робочого дня з використанням миючих та дезінфекційних засобів;

15:37 15.11.2023

ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ: УСЕ ЗАДЛЯ ЯКІСНОЇ ОСВІТИ

У рамках реалізації гуманітарного проєкту 18 жовтня 2023 року Вільшанська громада Роменського району отримала допомогу у вигляді двох шкільних автобусів, зокрема Iveco Thesi  (на 24 посадкових місць) та  Mercedes Sprinter  (на 17 посадкових місць), для забезпечення організованого та комфортного підвезення учнів/вихованців закладів освіти,  які проживають за межею пішохідної доступності,  до місць навчання та у зворотному напрямку.

11:39 10.11.2023