Герої не вмирають

Герої не вмирають… Вони живуть вічно… Здається ці слова знає кожен із нас ще з дитинства. Хто б міг подумати, що і в сучасному цивілізованому світі нашим молодим хлопцям доведеться боротися за волю та незалежність своєї Батьківщини. Одним із таких був наш земляк, уродженець села Деркачівка,, Недригайлівського району, Сумської області  Євген Керечанин, якому було тільки 20 років. Євген загинув  18 березня близько 10 години ранку поблизу населеного пункту хутір Свободний Попаснянського району Луганської області в результаті смертельного кульового поранення, нанесеного снайпером.Перебуваючи на спостережному посту, солдат Євген Керечанин відкрив вогонь з кулемета. Точними пострілами  він змусив противника зупинитися і відступити. У той же час, під прикриттям кулемета діяв  ворожий снайпер, в результаті стрілянини якого Євген отримав поранення, несумісні з життям. За проявлену мужність солдат Євген Керечанин представлений до нагородження  посмертно. 21 березня 2019 року  Недригайлівщина прощалася із загиблим воїном-земляком Євгеном Керечанином. Поховання воїна-героя відбулося в с. Деркачівка. В селі,   в якому пройшли його дитячі і юнацькі роки, де він закінчив школу та звідки пішов у широкий життєвий шлях.

13:30 22.03.2019

Вічна пам’ять Героям

Чорна звістка прилетіла на Недригайлівщину. Вранці 18 березня 2019 року на позиціях ЗСУ поблизу хутора Вільний Луганської області від кулі снайпера загинув боєць 54 окремої механізованої бригади, солдат-навідник, Керечанин Євген Миколайович ( 07 травня 1998 р.н.) уродженець с. Деркачівка Вільшанської сільської ради.

12:52 20.03.2019

Масляна – свято радощів, розваг і молитви

Останній день масляної, тобто 9 березня 2019року,видався напрочуд сонячним і теплим. Усе навколо бриніло весною, пробудженням природи. В першій половині дня до Архангело – Михайлівської церкви села Вільшана, почали сходитися прихожани, діти, гості. Розпочиналося свято Масляної. Воно сягає древньої глибини віків і є на наших теренах істинно народним святом.

15:45 11.03.2019

8 Березня в Козельненському старостинському окрузі

Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 Березня в Козельненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся святковий концерт, який подарували аматори Козельненського сільського будинку культури. Зі словом вітання звернулась до присутніх в.о.Козельненського старостинського округу Тимченко С.Г.  З найщирішими і теплими побажаннями привітали всіх жінок: мам, бабусь з 8 Березня та подарували концертну програму, насичену різними вокальними номерами.

16:51 07.03.2019

Весна – найпрекрасніша пора року.

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, повертаються з далеких країв птахи, квітнуть дерева, зодягаючись у зелень ,гаї перегукуються голосним пташиним співом. Прийшла весна, а разом з нею – Міжнародний День прав жінок і миру. 7 березня у Вільшанаському СБК відбувся святковий концерт. Всіх представниць жіноцтва привітав сільський голова Вільшанаської сільської ради Мельніков М.В. Зі сцени звучали пісні у виконанні аматорів сцени Вільшанаського СБК, Деркачівського СБК, радували око запальні танці. Концерт приурочений Міжнародному жіночому  Дню 8 березня відбувся під бурхливі оплески глядачів.

16:50 07.03.2019

“Жінка – найчарівніше творіння Землі!”

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу.Відомий класик  Шарль Бодлер сказав «Жінка - це запрошення до щастя». Адже усе найдорожче, що є у житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою – берегинею роду людського.  Жінка втілює  ніжність весни, аромат квітів, легкий подих вітерця, яскраве сяйво зірок – все, що робить світ прекрасним і щасливим. Жінка зберігає сімейне вогнище, народжує і виховуєдітей, досягає  успіхів у професійній і суспільній діяльності залишаючись при цьому завжди молодою й прекрасною.

09:57 07.03.2019