Новини

ПРО БАТЬКІВСЬКИЙ ОБОВ'ЯЗОК У РОМНАХ НАГАДАЛИ БІЛЬШ СУВОРІ ЗМІНИ ДО ЗАКОНОДАВСТВА

Спеціалісти юстиції Роменщини, а разом з ними родини і діти, які нарешті отримали кошти від батьків – боржників по аліментах, переконуються в ефективності нововведень до закону #ЧужихДітейНеБуває. Адже тільки загроза суттєвих обмежень примушує цю категорію батьків згадати про власних дітей і сплатити аліменти.

15:47 30.05.2018

СИНИ І ДОНЬКИ ДОЧЕКАЛИСЬ КОШТІВ ВІД БАТЬКІВ НА ГЛУХІВЩИНІ

Спеціалісти юстиції Глухівщини продовжують дієво працювати, застосовуючи норми закону #ЧужихДітейНеБуває. Завдяки новим, і як показує реальність, ефективним методам впливу на боржників по аліментах, діти отримують кошти від нерадивих батьків.

15:46 30.05.2018

ПЕРЕВІРЯЮЧИ, НАВЧАЄМО

Один із важливих напрямів роботи юстиції Сумщини – перевірка з питань правової роботи і систематизації законодавства та дотримання органами виконавчої влади норм законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів. Перевіряючи в Білопільській районній державній адміністрації та її структурних підрозділах вищезазначені напрямки роботи, спеціалісти юстиції Сумщини провели стажування відповідальних за цю роботу. Було опрацьовано зміни до чинного законодавства, а також помилки та недоліки, які були виявлені під час перевірок. Фахівці обласної юстиції провели для працівників адміністрації семінар, на якому детально обговорили зміст і напрями поширення національного правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» – його змістовні тематичні аспекти підвищать рівень правової освіченості наших громадян. Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/.

17:04 29.05.2018

СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО

25 травня 2018 відбулась робоча зустріч керівництва Сумського міського центру зайнятості та відділу державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головне територіальне управління юстиції у Сумській області.  Предмет обговорення – шляхи співпраці у забезпеченні реалізації державної правової політики, сприяння розвитку системи надання первинної правової допомоги з метою реалізації прав і свобод громадян, які перебувають на обліку в Службі зайнятості. У результаті домовленості сплановано проведення спільних інформаційно-презентаційних заходів для правової освіти населення

17:01 29.05.2018