Новини

ГОВОРИЛИ ПРО НОВИЙ ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Законодавство України постійно розвивається та вдосконалюється, у зв’язку з чим виникає необхідність у постійному обговоренні та опрацюванні нових норм для формування єдиної практики проведення державної реєстрації.  Так, сьогодні в управлінні юстиції Сумщини під головуванням начальника Управління державної реєстрації Наталі Дуднікової відбувся черговий семінар з державними реєстраторами області, присвячений проблемним питанням, які виникають під час державної реєстрації нерухомості. Особливу увагу було приділено обговоренню Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно для запобігання можливим помилковим діям державних реєстраторів. Організаторами було надано вичерпні відповіді на запитання, які цікавили державних реєстраторів, та розповсюджено інформаційні матеріали з актуальних питань.

14:30 23.07.2018

АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА У СУМСЬКІЙ «БЕРЕГИНІ»

Завдяки запровадженому Міністерством юстиції проекту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівцями юстиції та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги раз у раз здійснюються спільні виїзди з метою надання населенню адресної безоплатної правової допомоги.

08:21 20.07.2018

ДВОМ ГОРЕ-БАТЬКАМ З ОХТИРЩИНИ СУД ПРИЗНАЧИВ СУСПІЛЬНО-КОРИСНІ РОБОТИ

Посилення, що торкнулись примусового стягнення аліментів, зокрема, можливість притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, що передбачає стаття 1831 КУпАП, дають позитивні результати.

08:19 20.07.2018

Свято Дня села Деркачівка

Святкування Дня села Деркачівка розпочалося богослужінням на честь Святих  апостолів   Петра і  Павла, де знаходиться Петро-Павлівська церква .

15:15 17.07.2018

ЗАХОДИ ПРИМУСУ ЗМУСИЛИ ДВОХ ЖИТЕЛІВ ГЛУХІВЩИНИ СПЛАТИЛИ АЛІМЕНТИ ВЛАСНИМ ДІТЯМ

Здавалося б, цілком звична ситуація, коли батьки піклуються про своїх дітей – це істина, яка не потребує доведення протилежного. Але зустрічаються й такі особи, що не вважають за потрібне давати власним дітям не те щоб любов і піклування, а, принаймні, кошти для нормального розвитку.

09:01 12.07.2018