На саміті НАТО потрібні конкретні кроки для членства України

Новий міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсахкна заявив про необхідність визначити на саміті НАТО чіткий шлях до членства для України. Про це він сказав під час офіційного візиту до Литви, пише "Європейська правда" з посиланням на ERR.

12:06 21.04.2023

Спокій і здоровий глузд, як запорука успішній протидії інформаційному терору росії

Дезінформація, маніпуляція та відверта брехня, що подаються під виглядом новин чи думок відомих людей, ще до початку повномасштабного вторгнення в Україну були однією з «візитних карток» російської інформаційної політики. А після 24 лютого минулого року потік фейків в інфопростір України і світу загалом ще більше посилився й часом нагадує «м’ясні» атаки росіян на фронті: масований напад в надії знайти «шпарину» аби ввести в оману та посіяти розбрат й невпевненість серед українців і тих, хто нас підтримує.

16:37 13.04.2023

До відома підприємствам , установам та організаціям усіх форм власності що до визначення шкоди та збитків у зв'язку із збройною агресією російської федерації

Визначення  шкоди та збитків підприємств, установ та організацій , завданих внаслідок збройної агресії російської федерації , здійснюється відповідно до процедури та Порядок, що затверджений постановою Кабінету  Міністрів України від 20 березня 2022 р № 326 (зі змінами)

11:53 11.04.2023

Єдиною гарантією стримування рф від агресії в майбутньому є вступ України до НАТО - Наєв

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв переконаний, що єдиною гарантією стримування росії від агресії в майбутньому є вступ України до НАТО та постійне зміцнення власних Збройних сил.

10:32 29.03.2023

Заборона дійснення промислового, любительського і спортивного рибальства на період нересту риб

1. Заборонити здійснення промислового, любительського і спортивного рибальства на період нересту риб та розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню Державного агентства меліорації та рибного господарства у Сумській області, у такі терміни: – у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками та затонами) з 01 квітня по 20 травня 2023 року включно; – у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2023 року включно;

09:28 27.03.2023

Відповідальність за спалювання сухої рослинності

З підвищенням температури атмосферного повітря часто фіксуються випадки самовільного випалювання населенням сухої рослинності або її залишків, що створює загрозу як довкіллю так і людям, призводять до забруднення атмосферного повітря та значних матеріальних збитків.

14:53 21.03.2023

УВАГА!