Затримано агента

СБУ затримала агента рф, який «провів» до околиць Києва понад 120 одиниць техніки окупантів Контррозвідка Служби безпеки України знешкодила ворожого агента, який у перші дні повномасштабного вторгнення рф «провів» із Сумської до Київської області 128 одиниць техніки окупантів.

13:44 18.08.2022

Інформація про навчання

Через повномасштабну війну в Україні змінились правила вступу до навчальних закладів.

10:23 08.08.2022

УВАГА ! ІНФОРМАЦІЯ

Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області (м  Суми, вул. Ковпака, буд. 37). Директор Прудіус Лариса Іванівна, тел. 0502100398. Стаціонарний тел. 67-81-52; 65-37-64; медичний каб. тел. 66-27-33; тел. адміністрації моб.0507444266. На сьогодні 36 дітей, харчів вистачає на тиждень.

10:24 26.02.2022

Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2022"

18.02.2022 року в Сумській обласній філармонії відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2022" у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства» та «Мистецтво». За результатами конкурсних змагань, де вчителі демонстрували професійну майстерність, знання з теорії та методики викладання свого предмета, обрано четвірку найталановитіших, сучасних, креативних педагогів області. Найкращими з кращих стали: у номінації «Мистецтво» – НЕСТЕРЕНКО Оксана Іванівна, учитель музичного мистецтва Вільшанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської сільської ради Роменського району Сумської області; у номінації «Біологія» – ПИЛИПЕНКО Наталія Володимирівна, учитель біології Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Охтирської міської ради Сумської області; у номінації «Інформатика» – ШЕВЧЕНКО Людмила Миколаївна, учитель інформатики комунальної організації (установи, закладу) «Шосткинський навчально-виховний комплекс: спеціалізована школа І ІІ ступенів-ліцей Шосткинської міської ради Сумської області»; у номінації «Основи правознавства» –ФОМЕНКО Олексій Євгенович, учитель основ правознавства Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 м. Суми Сумської області.

11:05 22.02.2022