Дата: від до Скинути

Привітання з Днем працівників культури, аматорів народного мистецтва та ветеранів галузі!

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, збагачуючи культуру та зберігаючи традиції нашої громади!!!

08:15 09.11.2021

ТУРБОТА ПРО ЛЮДЕЙ ПРАЦІ ТА ЇХ РОДИНИ

Щорічно у першу неділю листопада в нашій державі відзначається День працівника соціальної сфери. Для фахівців управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області це професійне свято -   не тільки привітання й урочистості, а й нагода для підбиття підсумків роботи, відзначення здобутків та аналізу проблемних питань.

10:29 04.11.2021

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

АТ «Сумиобленерго» повідомляє про тимчасову перерву в електропостачанні за адресою: вул. Київський шлях 1А,, с. Вільшана, Роменського район, Сумська область, 42127. Дата/час тимчасової перерви е/е: з 09-11-2021 08:00 по 09-11-2021 16:00 . Причина: Виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі . Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

08:35 03.11.2021

Дотримання вимог охорони праці та промислової безпеки під час проведення опалювального сезону - запорука зниженню виробничого травматизму

Недригайлівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області інформує:

09:56 29.10.2021