Сумщина переходить до "червоної" карантинної зони з 23 жовтня

У Сумській області з 00.00 23 жовтня запроваджують "червону" карантинну зону. Таке рішення 20 жовтня прийняла Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні.

14:45 21.10.2021

Привітання з Днем захисника України!

Приміть щирі вітання з Днем захисника України, Днем Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці! Ці знаменні дати уособлюють мужність і героїзм визволителів рідної землі, захисників незалежності і територіальної цілісності України.

08:52 14.10.2021

1 ЖОВТНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДЕНЬ ВЕТЕРАНА В УКРАЇНІ

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.

09:52 01.10.2021

Робоча поїздка Максима Гузенка

28 вересня 2021 року народний депутат України Максим Гузенко (партія Слуга народу) з робочою поїздкою відвідав Вільшанську об’єднану територіальну громаду, де ознайомився з роботою установ та станом підготовки до осінньо-зимового періоду закладів освіти, культури, соціального захисту, охорони здоров’я, центру з надання адміністративних послуг тощо.

15:21 30.09.2021

30 вересня - День усиновлення

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і, насамперед, для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною. Це свято життєвої мудрості і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння.

15:29 29.09.2021

Трагедія Бабиного Яру

Сьогодні ми з глибоким сумом згадуємо одну з найтрагічніших сторінок нашого минулого – 80 років тому у київському урочищі Бабин Яр нацисти почали масові розстріли мирних громадян.

11:03 29.09.2021