Повторне відстеження

06.08.2018

Звіт про відстеження результативності регуляторних актів рішення Вільшанської сільської ради «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців» рішення Вільшанської сільської ради «Про Положення про особливості справляння єдиного податку суб’єктами господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності»

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення Вільшанської сільської ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Вільшанської сільської ради»

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення Вільшанської сільської ради «Про встановлення плати за землю на території Вільшанської сільської ради»

Звіт про відстеження результативності регуляторного акту рішення Вільшанської сільської ради «Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території Вільшанської сільської ради»