ДЕСТРАЦІЙНА СЛУЖБА ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ: СПРЯМОВУЄМО ЗУСИЛЛЯ НА ПЕРСПЕКТИВУ

Керівники відділів державної реєстрації області на нараді обговорили важливі питання діяльності. Найперше, звернули увагу на новели в законодавстві, щоб працювати в ногу з часом, реагуючи на всі зміни.  Закон #ЧужихДітейНеБуває торкнувся не тільки державної виконавчої служби, окремі питання торкаються й органів реєстрації. Крім того, приділяється активна увага виявленню дітей в дошкільних та загальноосвітніх закладах, у яких відсутні документи про державну реєстрацію народження, особливу увагу звертаючи на осіб ромської національності. «Важливим елементом роботи є постійне підбиття підсумків. Так ми бачимо плюси і мінуси своєї роботи, – говорить заступник керівника обласної юстиції з питань державної реєстрації Наталя Дуднікова. – Проведена нами нарада показала реальну картину роботи, ми побачили перспективи, подивилися на важливі питання, над якими будемо працювати. Вони, зокрема, стосуються реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» разом з центрами надання адміністративних послуг в районах, містах та об’єднаних територіальних громадах області».

16:11 10.09.2018

75 ТИСЯЧ – І АЛІМЕНТІВ ЯК І НЕ БУЛО

Прикладом для наслідування всім боржникам зі сплати аліментів став батько з Липоводолинського району, який щомісячно сплачував аліменти. Проте розуміючи, що цих коштів не достатньо для життя і навчання доньки, виконав свій батьківський обов’язок та сплатив 75 тисяч гривень в рахунок погашення аліментів, мотивуючи свій вчинок тим, що донька навчається в коледжі та потребує матеріального забезпечення. В свою чергу вдячна стягувачка відмовилася від подальшого стягнення аліментів та написала заяву до органів юстиції про повернення виконавчого документу без виконання.

09:31 10.09.2018

САНКЦІЇ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОМ #ЧужихДітейНеБуває, ЗМУШУЮТЬ БАТЬКІВ БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ

Своїй дитині житель Конотопщини заборгував 17 тисяч гривень аліментів та не поспішав платити. І лише складений державним виконавцем протокол, який перебував вже в суді на розгляді, змусив батька згадати про дитину.

12:01 05.09.2018

УРОКИ ПРАВА – БІЛЬШЕ, НІЖ ШКІЛЬНА ДИСЦИПЛІНА

Яскравими логотипами «Я МАЮ ПРАВО!» розцвіли шкільні класи в перші дні навчального року. Це фахівці юстиції Сумщини прийшли до дітлахів, щоб провести перші уроки – уроки правових знань. Це справді, більше ніж уроки, адже правом тримається держава, правова країна має успішні перспективи заради кожного громадянина.

09:49 05.09.2018

ШТАБ ЩОДО ПРОТИДІЇ АГРАРНОМУ РЕЙДЕРСТВУ ПРАЦЮЄ

На черговому засіданні оперативного штабу із забезпечення захисту прав і свобод власників земель чизбіжжя під головуванням голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка, розглянуто актуальні питання діяльності.

09:24 05.09.2018

«ПРОЗРІННЯ» ДЛЯ НЕДОБРОСОВІСНИХ БАТЬКІВ НЕМИНУЧЕ

Кожного дня державні виконавці Сумщини вражають сумами стягнутих боргів по аліментах, що їх батьки роками накопичували перед своїми дітьми. Так, на Путивльщині, тільки завдяки списанню коштів з арештованого рахунку батька, дитина змогла отримати більше 10 тисяч гривень аліментів.

16:59 04.09.2018

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ТРУДОВІ КОШТИ СТЯГНУТО

Рішення суду, що вступили у законну силу, є обов’язковими для виконання. Це повинні чітко розуміти  суб’єкти господарювання, щоб не доводити ситуацію до загострення і примусових заходів.

16:58 04.09.2018