На шляху до чистого довкілля

17-21 вересня в рамках тижня екологічного виховання «ЕкоШкола», за результатами участі у всеукраїнському проекті «Zero Waste School» від Благодійного фонду «Фонд Кличко» та «Coca-Cola Foundation», учні та працівники Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у ряді заходів: загальношкільній лінійці «Відповідальність починається з тебе», соціальній акції «Будь відповідальним! Сортуй!» та годині спілкування «Відходи – виклик сьогодення та шлях вирішення проблеми ресурсів». У школі було встановлено три баки для сортування сміття – пластику, паперу і скла. Також в рамках акції від Українського товариства охорони природи «Чиста Україна – чиста Земля» 18 вересня проведено загальношкільну толоку «Чисте подвір’я», головною метою якої було не стільки саме прибирання, а зміна відношення людей до довкілля.

08:49 24.09.2018

Чемпіонат Недригайлівського району 14 тур

9 вересня 2018 року в с.Вільшана відбувся заключний  тур чемпіонату Недригайлівського району. Між собою зіграли ФК «Вільшана» і ФК «Недригайлів». Матч закінчився з рахунком 1:5 , впевнена перемога недригайлівців. У складі вільшанської команди гол забив Акімов Ростислав.

15:18 11.09.2018

Вільшанські школярі вшанували річницю визволення Недригайлівщини

В рамках тижня патріотичного виховання «Пам’ятати! Відродити! Зберегти!» в школі були проведені заходи, спрямовані на формування в школярів почуття приналежності до української нації, відчуття себе громадянином України.

14:21 11.09.2018

УРОК ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА ВІД ДЕРЖАВНИХ ВИКОНАВЦІВ

Протягом трьох років батько-сумчанин не сплачував аліменти на користь свого сина Максима. Підростав син, накопичувалися борги, вони сягнули більше 33 тисяч гривень.  Після набрання чинності другого пакету законів #ЧужихДітейНеБуваєдержавним виконавцем стосовно вищевказаного нерадивого батька застосовані нові фінансові санкції: накладений штраф у розмірі 50% від загальної заборгованості, що становить близько 17 тисяч гривень та нараховано виконавчий збір у розмірі понад 3 тисячі гривень. Коли у чоловіка виникла потреба закордонної поїздки, його зустріло рішення про відмову в перетині державного кордону України. І саме такі вчинені державним виконавцем обмеження змусили «батька» знайти час та разом з багажем завітати до органів юстиції Сумщини, сплатити заборгованість по аліментах разом зі штрафом на користь своєї дитини, виконавчим збором та витратами на проведення виконавчих дій.  Висновок один: Закон діє і буде діяти, і на кожного несумлінного платника аліментів знайдеться засіб впливу, що змусить виконати покладені на нього обов’язки. І хай для інших це буде справжнім уроком!

10:48 11.09.2018

ДЕСТРАЦІЙНА СЛУЖБА ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ: СПРЯМОВУЄМО ЗУСИЛЛЯ НА ПЕРСПЕКТИВУ

Керівники відділів державної реєстрації області на нараді обговорили важливі питання діяльності. Найперше, звернули увагу на новели в законодавстві, щоб працювати в ногу з часом, реагуючи на всі зміни.  Закон #ЧужихДітейНеБуває торкнувся не тільки державної виконавчої служби, окремі питання торкаються й органів реєстрації. Крім того, приділяється активна увага виявленню дітей в дошкільних та загальноосвітніх закладах, у яких відсутні документи про державну реєстрацію народження, особливу увагу звертаючи на осіб ромської національності. «Важливим елементом роботи є постійне підбиття підсумків. Так ми бачимо плюси і мінуси своєї роботи, – говорить заступник керівника обласної юстиції з питань державної реєстрації Наталя Дуднікова. – Проведена нами нарада показала реальну картину роботи, ми побачили перспективи, подивилися на важливі питання, над якими будемо працювати. Вони, зокрема, стосуються реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» разом з центрами надання адміністративних послуг в районах, містах та об’єднаних територіальних громадах області».

16:11 10.09.2018

75 ТИСЯЧ – І АЛІМЕНТІВ ЯК І НЕ БУЛО

Прикладом для наслідування всім боржникам зі сплати аліментів став батько з Липоводолинського району, який щомісячно сплачував аліменти. Проте розуміючи, що цих коштів не достатньо для життя і навчання доньки, виконав свій батьківський обов’язок та сплатив 75 тисяч гривень в рахунок погашення аліментів, мотивуючи свій вчинок тим, що донька навчається в коледжі та потребує матеріального забезпечення. В свою чергу вдячна стягувачка відмовилася від подальшого стягнення аліментів та написала заяву до органів юстиції про повернення виконавчого документу без виконання.

09:31 10.09.2018

САНКЦІЇ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОМ #ЧужихДітейНеБуває, ЗМУШУЮТЬ БАТЬКІВ БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ

Своїй дитині житель Конотопщини заборгував 17 тисяч гривень аліментів та не поспішав платити. І лише складений державним виконавцем протокол, який перебував вже в суді на розгляді, змусив батька згадати про дитину.

12:01 05.09.2018

УРОКИ ПРАВА – БІЛЬШЕ, НІЖ ШКІЛЬНА ДИСЦИПЛІНА

Яскравими логотипами «Я МАЮ ПРАВО!» розцвіли шкільні класи в перші дні навчального року. Це фахівці юстиції Сумщини прийшли до дітлахів, щоб провести перші уроки – уроки правових знань. Це справді, більше ніж уроки, адже правом тримається держава, правова країна має успішні перспективи заради кожного громадянина.

09:49 05.09.2018