СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ РОЗБУРКАЛИ БАТЬКА НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ

Дата: 18.04.2019 12:38

На Кролевеччині батько заборгував доньці Каріні 10 тисяч гривень аліментів. В ході примусового виконання рішення державним виконавцем, відповідно до закону #ЧужихДітейНебуває, було внесено відомості про чоловіка до Єдиного реєстру боржників аліментів, накладено арешти на майно і кошти боржника та винесено постанови про встановлення тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання. Лише після того, як державним виконавцем було складено протокол про адміністративне правопорушення, та судом присуджено суспільно корисні роботи у кількості 120 годин, батько зрозумів, що справи серйозні та виплатив доньці усю суму заборгованості.

Завдяки ініційованому Міністерством юстиції України закону #ЧужихДітейНебуває батьки змушені дбати про своїх дітей. Так, за 2019 рік на користь дітей Сумщини стягнуто більше 47 мільйонів гривень аліментів.