ПІД СТРАХОМ СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБІТ БАТЬКО НА БІЛОПІЛЬЩИНІ СПЛАТИВ 28 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БОРГУ ПО АЛІМЕНТАХ

Дата: 04.04.2019 12:40

Відповідальне батьківство – дуже складний та багатогранний процес, завдяки якому формуються не тільки повноцінні осередки суспільства, а й загалом міцна правова держава. Нажаль, у сучасному житті деяким батькам все ще притаманнабайдужість до власних дітей. Задля нагадування таким громадянам про малечу, яка потребує підтримки, Міністерство юстиції України запровадилозакон #ЧужихДітейНеБуває, важелі якого допомагають вплинути на горе-батьків.

Так, на Білопільщині державні виконавці застосували до боржника по аліментах передбачені чинним законодавством 4 обмежувальні постанови,  арешти коштів і майна та склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення.

З метою уникнення притягнення до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, чоловіксплатив 28 тисяч гривень аліментного боргу. Крім того, громадянин сплатив й 13 тисяч гривень штрафу, застосованого до нього за порушення строків сплати аліментів.

Загалом, на Сумщині з початку 2019 року на користь дітей було стягнуто 36 мільйонів гривень аліментів.