ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ У МИСЛИВЦЯ ВІДІБРАЛИ НАЙДОРОЖЧЕ – ПРАВО КОРИСТУВАТИСЯ ЗБРОЄЮ

Дата: 26.03.2019 14:15

На Білопільщині любитель полювання не зміг продовжити термін дії дозволу на право користування зброєю, бо невчасно сплачував аліменти.

Відповідно до закону #ЧужихДітейНебуває, за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці, державний виконавець виносить вмотивовані постанови, в тому числі й про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання - до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі.

Тож батько, дізнавшись про такі обмеженнята дбаючи виключно про забезпечення власного комфорту, невідкладно сплатив доньці всю суму заборгованості по аліментам, яка склала більше 9 тисяч гривень.

Так, на батьків, які переймаються лише власними інтересами, закон #ЧужихДітейНебуває теж знаходить важелі впливу і спонукає до негайних дій щодо ліквідації заборгованості перед дитиною.

Загалом на Сумщині, з початку 2019 року було стягнуто 35 мільйонів гривень аліментів.