СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ СТАЮТЬ ДЖЕРЕЛОМ ЗАРОБІТКУ ДЛЯ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ

Дата: 14.03.2019 13:42

Завдяки притягненню батька на Білопільщині до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт за несплату аліментів, сину почали надходити кошти. Перший розмір виплати склав тисячу гривень. Кошти будуть надходити й надалі, оскільки батька притягнуто до 120 годин суспільно корисних робіт.

До речі, законодавством передбачено, що всі зароблені боржником на суспільно корисних роботах кошти перераховуються на користь дитини.

Водночас, законом #ЧужихДітейНеБуває до неплатників аліментів передбачено застосування ряду суттєвих обмежень, до яких належить:

- заборона виїжджати за кордон, керувати автомобілем, користуватися зброєю та полювати

- штрафні санкції від 20% до 50% від суми боргу

- суспільно корисні роботи

- арешт та продаж активів майна боржника

Такі обмеження спрямовані на те, щоб діти стали більш захищеними, а батьки – відповідальними. І врешті-решт таке явище, як заборгованість по аліментам, буде подолане.