До Міжнародного дня рідної мови

Дата: 25.02.2019 13:40

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Знагоди Міжнародного дня рідної мови в Комишанському сільському будинку культури 24 лютого бібліотекарі  Сеньків М.І., Носаль О.М. провели літературно – музичне свято «Рідна мова краю – батьківського  пісня». Присутніми на святі були  юні читачі Комишанської ,Зеленківської бібліотеки та гості .У фойє будинку культури оформлена святкова книжкова виставка «Мов джерельна вода,рідна мова моя» представлена різними літературними жанрами. Для читачів – розмаїття мовознавчих видань, словників, довідників, збірників, ряд публіцистичних статей у періодиці, які присвячені рідній мові. Увагу привертають підбірки поетичних творів, що утверджують рідну мову як творця духовного відродження української нації, а також  велика підбірка афоризмів, крила тих висловів, віршів про мову.

Під час заходу діти поринули у світ рідної мови. Дізналися про тернистий шлях української мови, про її багатство, різноманіття і безмежні можливості. Щоб краще пізнати милозвучність рідної мови, впізнати  красу  слова провели конкурсну програму «Українка україночка» на такі номінації, як найкраща вишиванка, найкраща українська пісня, найкращий танок, найсмачніші вареники. В залі панувала святкова атмосфера, дружелюбні посмішки супроводжували напротязі всього дійства.  Багато чудових слів було сказано про мову, про любов до неї,  про її значущість ,  важливість та безсмертя. А учасники заходу,- користувачі бібліотеки , запалили ще один вогник любові до рідної мови у своєму серці.  На завершення свята бібліотекар Комишанської сільської бібліотеки Сеньків М.І. провела  перегляд  літератури «Дзвенить струмочком рідна мова».