ЧЕРЕЗ СЕТАМ МАЙНО БОРЖНИКА РЕАЛІЗУВАЛИ ДОРОЖЧЕ

Дата: 14.02.2019 14:30

Юстиція Сумщини продовжує забезпечувати виконання судових рішень та впровадження їх у життя.

Реформи та інновації Міністерства юстиції дають державним виконавцям більше можливостей для ефективної роботи.

Так, завдяки запровадженню системи електронних торгів арештованим майном (СЕТАМ)описане та арештоване державним виконавцем майно передається на реалізацію шляхом електронних торгів, в яких має право взяти участь кожен користувач інтернету.Це робить торги максимально прозорими, відкритими, доступними та підвищує можливість реалізувати майно.

На Конотопщині державним виконавцем через СЕТАМбуло реалізовано майно боржника – приватного підприємства на суму понад 190 тисяч гривень, в результаті чого заборгованість на користь іншої юридичної особи погашена в повному обсязі.

Завдяки тому, що майно реалізувалося на електронних торгах, коштів, які надійшли від продажу, вистачило не тільки на погашення всієї суми боргу, а й на поточні платежі, як наприклад, 17 тисяч гривень виконавчого збору.