ОТРИМУЮЧИ ПОЗИТИВНІ ВІДГУКИ, «ПРАВОВИЙ MessageBox» РУХАЄТЬСЯ ПО СУМСЬКИХ ШКОЛАХ

Дата: 12.02.2019 11:37

Мандрівку по сумських школах продовжує пересувний «ПРАВОВИЙ MessageBox». Цього тижня він завітав до Сумської спеціалізованої школи №10, де поширив цікаві та актуальні теми та новини від Мін’юсту.

Зокрема, із правового помічника школярі дізнаються про основні засади протидії булінгу, що роботи коли став жертвою цькування, яку відповідальність понесе булер (той, хто цькує), а також що таке домашнє насильство і як йому протидіяти. Крім того, працівники юстиції підготували матеріали й для батьків учнів. В таких буклетах інформація орієнтована на доросле покоління, бо в них йде мова про розроблений Мін’юстом пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, в якому обговорюються зміни стосовно отримання аліментів, їх розміру, порядку оформлення грошової допомоги та санкцій за несплату аліментів.

«ПРАВОВИЙ MessageBox», який, до речі, був розроблений фахівцями юстиції Сумщини, став родзинкою правопросвітницької роботи. Про це свідчать позитивні відгуки від учнів шкіл, їх батьків та педагогів.

Там де побував правовий помічник, не залишилось необізнаних громадян!