РОБОТА МОБІЛЬНОЇ ГРУПИ ВКОТРЕ ДОВОДИТЬ ЇЇ НЕОБХІДНІСТЬ

Дата: 01.02.2019 13:56

Фахівці юстиції разом з працівниками центру з надання безоплатної правової допомоги вкотре розгорнули діяльність мобільної групи, робота якої вже полюбилась громадянам Сумщини і стала їм добрим правовим помічником. На цей раз спеціалісти завітали до жителів Низівської та Бездрицької сільських рад.

Варто зазначити, що під час заходу люди активно приймали участь в обговорюваннях, а також охоче задавали питання юристам. Як виявилось, найбільше громадян хвилюють питання виплат аліментів, спадкових справ, земельних відносин та оренди паїв. Крім того, в ході бесіди жителі Низівської та Бездрицької сільських рад виявили зацікавленість в інформації щодо новацій Мін’юсту, в тому числі до кампаній по протидії домашньому насильству та булінгу.

Щира вдячність фахівцям стала приємним заохоченням для подальших зустрічей, адже жодне питання громадян не залишилося без відповіді.

Робота мобільної групи вкотре доводить її необхідність.

Юстиція – відкрита для людей!