ПРАВО СПАДКУВАННЯ В РАМКАХ «УНІВЕРСИТЕТУ ІІІ ВІКУ» ДЛЯ ЖИТЕЛІВ НИЖНЬОЇ СИРОВАТКИ

Дата: 25.01.2019 15:06

В рамках соціально-педагогічної послуги «Університет ІІІ віку» фахівці юстиції разом з працівниками територіального центру Сумського району зустрілися з пенсіонерами, щоб допомогти їм з вирішенням нагальних правових проблем, зокрема проконсультувати щодо особливостей порядку спадкування.

Так, з метою сприяння адаптації людей поважного віку до нових для них соціальних умов, а також залучення старшого покоління в життя суспільства, працівники установипровели правові консультації для пенсіонерів Нижньосироватської сільської ради. Під час зустрічі підіймались питання щодо основних положень спадкового права, зокрема: спадкування за законом та заповітом, відкриття спадщини, усунення від прав на спадкування, укладення договорів між спадкоємцями, прийняття та відмова від спадщини та інші.

Як з’ясувалося, ці теми є актуальними для людей поважного віку. Після обговорювань кожен з пенсіонерів мав змогу отримати індивідуальну консультацію фахівців.