Нарада працівників культури Вільшанської сільської ради

Дата: 23.01.2019 16:38

У середу, 23 січня, в актовій залі Вільшанської сільської ради  відбулася нарада  відділу культури та туризму з працівниками клубних  та бібліотечних закладів Вільшанської сільської ради. У нараді взяли участь начальник відділу культури та туризму Подоляка Л.М., спеціаліст відділу культури та туризму Шевчук О.Д., директори сільських будинків культури, завідуючі сільськими клубами, керівники  аматорських  колективів, бібліотекарі.

Начальник  відділу культури підвела підсумки роботи  закладів культури за 2018 рік та окреслила перспективи їх розвитку в сучасних умовахта намітили планові завдання на 2019рік..  Про роботу клубних закладів , річний звіт доповіла спеціаліст відділу культури Шевчук О.Д., завідуюча Вільшанською бібліотекою Канівець В.М. розповіла про план проведення заходів на 2019 рік, надала рекомендації працівникам щодо роботи найближчим часом

На завершення наради працівники культури задали низку запитань та отримали вичерпні відповіді від виступаючих.