«ПРАВОВИЙ MessageBox» ПРИБУВ ДО СУМСЬКОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ № 2

Дата: 23.01.2019 08:35

Активно реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», «ПРАВОВИЙ MessageBox», який вже полюбився школярам і став для них товаришем, перебуватиме на цьому тижні у Сумській спеціалізованій школі № 2 ім. Д. Косаренка.

Учні мають змогу дізнатися, як протидіяти булінгу та домашньому насильству. Інформаційні матеріали корисні і для батьків, адже в них описано, як діяти, якщо дитина стала жертвою булінгу чи агресором, коли стали свідком булінгу, а також, як захиститися від домашнього насильства та де отримати допомогу. Вказані й номери телефонів за якими можна звернутися за допомогою: Національної «гарячої» лінії із попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації - 116 123 та єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги - 0 800 213 103.