МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА ЛЕБЕДИНЩИНІ

Дата: 18.01.2019 14:14

Фахівці юстиції Сумщинита центру з надання безоплатної правової допомоги консультували жителів Лебединського району.

Виїзна мобільна група завітала до мешканців Голубівки та Штепівки і чергова зустріч зібрала багато охочих задати правові питання. Таке положення справ демонструє зацікавленість громадян у даній формі комунікації та свідчить про необхідність продовження подібного формату взаємодії з населенням.

Як з’ясувалося, нагальних питань у жителів Лебединського району дуже багато. Стосувалися вони виплат аліментів, земельних відносин, спадкування та оренди паїв. Крім того, громадяни виявили зацікавленість до новин Мін’юсту. На зустрічі були і питання щодо протидії булінгу у навчальних закладах та домашньому насильству, адже ці теми можуть торкнутися будь-якої сім’ї.

Жодне питання сільських жителів не залишилося без вичерпної відповіді.

Юстиція – відкрита для людей!