ПЕРШІ НОВОРІЧНІ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ В ПОЛОГОВИХ БУДИНКАХ НА СУМЩИНІ

Дата: 08.01.2019 08:28

Під новорічний передзвін, зі щирими побажаннями гарної долі новонародженим громадянам країни та їхнім батькам працівники юстиції Сумщини видали 23 свідоцтва про народження безпосередньо в пологових будинках області.
Ця послуга, що стала вже доброю традицією для юстиції, продовжує користуватися популярністю у батьків, адже вона зручна і комфортна. І це підтверджують цифри.
За 2018 рік 80 % свідоцтв про народження від загальної кількості виданих перших документів малюкам всієї області видано в пологових будинках Сумщини.
Нагадуємо, завдяки Міністерству юстиції України в пологовому будинку можна не лише отримати свідоцтво про народження дитини, а й подати документи для реєстрації її місця проживання. Разом з тим, за бажання матусі, спеціалісти юстиції можуть надати фахову допомогу щодо порядку отримання соціальної допомоги.
Юстиція – відкрита для людей!