В НЕДРИГАЙЛІВСЬКОМУ РАЙОНІ ОТРИМАНО ПЕРШІ КОШТИ ВІД СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБІТ

Дата: 04.01.2019 08:16

Можна безліч разів звертатися до суду за отриманням рішення про стягнення аліментів, проте тільки завдяки наполегливості фахівців органів юстиції ці кошти отримують діти.

Так, рішенням Недригайлівського районного суду тата Володимира було зобов’язано відпрацьовувати суспільно корисні роботи строком 120 годин, оскільки останній тривалий час не сплачував аліменти на користь доньки Владислави, внаслідок чого утворилася значна заборгованість. І от від Коровинської сільської ради, де відпрацьовує батько, було отримано більше 2 тисяч гривень, які негайно було перераховано на користь неповнолітньої доньки.

Тож, ініційовані Міністерством юстиції України зміни до законодавства працюють та вагомо впливають на сумління боржників, які дозволяли собі не сплачувати аліменти жодного разу.