ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ РАЗОМ ЗІ СТУДЕНТАМИ ПІДВИЩУВАЛИ ПРАВОВУ ГРАМОТНІСТЬ СУМАЧАН

Дата: 17.12.2018 09:34

В морознийгрудневий день в рамках Всеукраїнського тижня праваспеціалістиобласноїюстиціїразом зі своїми партнерами – представниками «Сумського осередку Ліги студентів Асоціації правників України» вийшли на вулиціміста з правовою інформацією.

Мешканці та гостіобласного центру дізнались про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» та важливі напрямки в йогореалізації. Зокрема, громадяни отримали знання щодо протидії домашньому насильству та цькуванню в шкільному середовищі, порядку стягнення аліментів, отримання субсидії та досудового врегулювання спору.

Майбутні юристи натхненно спілкувалися з людьми, гарантовано даруючи крім правових знань ще й гарний настрій всім, кого зустріли на вулицях Сум. Варто зазначити, що фахівці юстиції по всій області радо підтримали ідею донесення до громадян усіх вікових категорій корисної правової інформації в такий спосіб. Отож, правовий тиждень видався яскравим і насиченим у всіх районах Сумщини.