АРГУМЕНТ – НЕ ЛЮБОВ ДО ДИТИНИ, А ВИЛУЧЕНІ ВОДІЙСЬКІ ПРАВА

Дата: 12.12.2018 11:13

Закон  #ЧужихДітейНеБуває продовжує своїми дієвими інструментами впливати на батьків-боржників по аліментах, змушуючи  злісних неплатників погашати накопичені за роки борги.

Сумчанин Захар, наприклад, ухилявся від виконання рішення суду і заборгованість перед дитиною склала 76 тисяч гривень.

Державні виконавці застосували заходи примусового впливу на неплатника аліментів, серед яких і тимчасове обмеження в праві користування транспортними засобами. Але чоловік не сприйняв серйозно таке обмеження і продовжував користуватися автомобілем.

Він не врахував, що відповідно до статті 126 КУпАП керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами, тягне за собою позбавлення права керування на строк від трьох до шести місяців. Так, і сталося – лейтенант поліції вилучив у боржника водійське посвідчення.

І що тепер? Неплатнику аліментів потрібно не лише поновити стосунки з дитиною, сплативши чималу суму боргу, а й повернути собі право знову сісти за кермо.