БІЛЬШЕ 130 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ - ЗА ПОНАД 2 РОКИ НЕСПЛАТИ ДІТЯМ

Дата: 28.11.2018 09:18

Житель міста Конотоп поплатився за байдуже ставлення до власних сина та доньки кругленькою сумою.

Після того, як державні виконавці попередили чоловіка про наслідки невиконання закону #ЧужихДітейНеБуває і можливість застосування саме до нього всіх обмежень, та ще й обтяження фінансовими санкціями, які дозволяє ІІ пакет цього закону, батько-боржник сплатив більше 84 тисяч гривень основного боргу, понад 39 тисяч гривень штрафу та ще й виконавчий збір.

Цей приклад, можливо, стане хорошим уроком іншим батькам – платіть аліменти вчасно, не забувайте про те, що ваші діти потребують не тільки фінансової підтримки. Цим ви ще й убезпечите себе від додаткових фінансових санкцій, передбачених посиленням законодавства. Зокрема за 1 рік несплати нараховується 20% від суми боргу, за 2 роки – 30%, за 3і більше років – вже 50%.

Нагадаємо, що юстицією Сумщини на сьогодні стягнуто понад 115 мільйонів гривень на користь дітей. А по 3 тисячам документів про стягнення аліментів заборгованість погашена в повному обсязі, що  складає 50% від усіх виконавчих проваджень, що мають заборгованість.