ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ ДОВЕДЕТЬСЯ ВІДПРАЦЬОВУВАТИ

Дата: 22.11.2018 15:45

Завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває, батьків, які мають заборгованість перед своїми дітьми зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, може бути притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді виконання суспільно корисних робіт на строк від 120 годин.

Батько з Сумського району, не переймаючись своїм батьківським обов’язком та не реагуючи на обмежувальні постанови державних виконавців, назбирав борг перед своєю дитиною у розмірі 55 тисяч гривень.І тільки отримавши постанову суду про притягнення його до суспільно корисних робіт на 120 годин він спохватився та сплатив борг у повному обсязі.

Платити дітям аліменти вчасно та не чекати настання відповідальності за неналежне виконання свого батьківського обов’язку навчає закон #ЧужихДітейНеБуває, завдяки якому на сьогоднішній день на користь дітей Сумщини з початку року вже стягнуто 114 мільйонів гривень аліментів