ЗАПРОШУЄМО ПРОВЕСТИ ОБРЯДИ ЮВІЛЕЮ ВЕСІЛЛЯ У НАШОМУ ВІДДІЛІ !!!

Дата: 31.10.2018 16:10

Шановні жителі Недригайлівщини та гості нашого краю, запрошуємо Вас скористатись нашими послугами в організації та проведенні урочистого обряду “Ювілею весілля”.

День весілля – це день народження нової сім'ї. Тому його прийнято святкувати щороку. Зазвичай весільні річниці відзначають в той день, коли гуляли весілля, коли стали на рушник щастя. Зрештою, день весілля колись двох юних людей з роками перетворюється на сімейне свято всієї родини.

Отож, пропонуємо Вам замовити урочистий обряд “Ювілею весілля” в подарунок Вашим рідним та близьким для того, щоб найдорожчі події в їхньому житті залишити в пам`яті на довгі роки.

При проведенні обрядів врахуємо всі побажання та пропозиції ювілярів щодо музичного супроводу та місця проведення.

Детальну інформацію, що стосується проведення обрядів, можна отримати за телефоном Недригайлівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції - 5-27-94.

Ми працюємо для Вас!!!