ДУМКА СІЛЬСЬКИХ МЕШКАНЦІВ КРАСНОПІЛЬЩИНИ СПІВЗВУЧНА ІНІЦІАТИВІ МІН`ЮСТУ

Дата: 29.10.2018 10:50

Юстиція Сумщини продовжує вивчати думку сільського населення щодо діяльності «Уповноважених осіб» Мін'юсту для здійснення нотаріальних дій (законопроект № 9140).

Нині багато українців не можуть оформити землю, скласти заповіт чи подарувати своє майно нащадкам. Прийняття даних законодавчих змін та запровадження інституту Уповноважених осіб Мін’юсту дасть можливість забезпечити якісними, зручними, а головне – доступними послугами у сфері нотаріату жителів сільської місцевості.

Опитування показало, що жителі Краснопільського району, до яких завітали фахівці юстиції Сумщини, також зустрічаються з проблемами доступності нотаріальних послуг. І думка сільського населення звучить переконливо: селяни підтримують таку ініціативу.

Нагадуємо, стати учасником опитування можна, заповнивши друковану форму, а також в режимі онлайн, просто перейшовши за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdF4zBn947gSvHNda6J8etW3eQ6pWCpDwZl8I6dd8yZnUmdoA/viewform.

Можливо, саме ви допоможете сформувати вірну картину про потребу в нотаріальних послугах на селі.

Наголошуємо, що опитування триватиме до 01 листопада 2018 року.