АДРЕСНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ГРОМАДСЬКИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ

Дата: 27.09.2018 11:51

Фахівці юстиції Сумщини продовжують надавати адресну правову допомогу, реалізуючи правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».

У Недригайлівському районі під час чергового виїзду фахівці юстиції спілкувалися з членами громадських організацій: Недригайлівська організація ветеранів, «Спілка учасників АТО - «Патріоти батьківщини» та з мешканцями Недригайлівщини.

Консультації стосувалися найрізноманітніших питань, зокрема, виділення земель для учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів, соціальне забезпечення та стягнення аліментів. Хорошим джерелом інформації стала консультація Міністра юстиції України: http://sumyjust.gov.ua/vdpovd-mnstra/, яка містить чіткі відповіді на питання щодо надання учасникам АТО земельних ділянок, адже дана тема не втрачає своєї актуальності.

Юстиція Сумщини вкотре нагадує, що усі громадяни можуть отримати правову консультацію, скориставшись номером єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103.

Юстиція – відкрита для людей!