«МІЦНИЙ ГОРІШОК» НЕ ВСТОЯВ ПЕРЕД ЗАХОДАМИ ДЕРЖАВНИХ ВИКОНАВЦІВ

Дата: 25.09.2018 12:08

Мешканець Тростянця Руслан вважав, що правила дорожнього руху не для нього. Одного разу він сів за кермо автомобіля в стані алкогольного сп’яніння, за що був затриманий працівниками поліції.

Від проходження медогляду відмовився та оскаржив постанову. Апеляційний суд залишив скаргу без задоволення, однак штраф в 10200 гривень сплачувати порушник не збирався. Наступного разу він не зупинився на вимогу працівників поліції та отримав за це черговий штраф.

Нехтував Руслан вимогами закону, вважаючи себе «міцним горішком», до тих пір, поки державним виконавцем було накладено арешт на все майно боржника та оголошено автомобіль в розшук. Ось тоді кошти відразу віднайшлися та сплачені в повному обсязі – бюджет поповнився на суму понад 13 тисяч гривень, враховуючи штраф, суму виконавчого збору та витрати на проведення виконавчих дій.