МОБІЛЬНА ПРАВОВА ГРУПА НА РОМЕНЩИНІ: КОНСУЛЬТАЦІЇ, ПОРАДИ, ІНФОРМАЦІЙНІ БУКЛЕТИ

Дата: 24.09.2018 08:57
Кількість переглядів: 24

Юстиція Сумщини продовжує охоплювати кваліфікованою правовою допомогою населення області. Цього разу робоча мобільна група у складі фахівців юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спілкувалися з жителями Перехрестівки та Пустовійтівки, що на Роменщині.

Мешканці цих населених пунктів зацікавилися такою формою отримання консультацій, яка дала можливість зрозуміти, як діяти в тих чи інших правових ситуаціях. Питання орендних відносин щодо земельних паїв, оформлення спадщини, порядок нарахування аліментів – коло питань у жителів сільських населених пунктів досить широке. А тому, надавши кваліфіковані відповіді, забезпечивши відповідною правовою інформацією, нагадавши, що інформація правового характеру від юстиції Сумщини є на сайтах місцевих громад, у друкованих ЗМІ, а також працює платформа загальнонаціонального право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», мобільна група прокладає напрямки руху далі.