ЗАТРИМАННЯ АВТІВОК ЗМУСИЛО БАТЬКА СПЛАТИТИ АЛІМЕНТИ

Дата: 20.09.2018 08:29
Кількість переглядів: 6

Яким тільки чином не доводиться витягати кошти з батьків для сплати аліментів власним дітям. Державні виконавці застосовують всі важелі впливу та обмежень, передбачені Законом #ЧужихДітейНеБуває, щодо осіб, які недобросовісно сплачують аліменти.
Так, в Ямпільському районі семирічна донечка Валерія змогла отримати від батька кошти у сумі 15700 гривень тільки після оголошення в розшук його транспортних засобів та затримання їх працівниками патрульної служби.
Отже, Закон #ЧужихДітейНеБуває діє, знаходячи для кожного батька свій метод, який змусить примусово сплатити кошти дитині.
Нагадаємо, що набрали чинності нові зміни до Закону #ЧужихДітейНеБуває, серед яких: збільшення мінімального рекомендованого розміру аліментів до рівня прожиткового мінімуму; посилення відповідальності за ухилення від сплати аліментів та зміна правил тимчасового виїзду дитини за кордон.