В УНІСОН З МЕЛОДІЄЮ ШКІЛЬНОГО ДЗВОНИКА КРОКУЄ ПЕРЕСУВНИЙ «ПРАВОВИЙ MessageBox»

Дата: 20.09.2018 08:23

Вже другий тиждень школами Сумщини крокує пересувний «ПРАВОВИЙ MessageBox» від обласної юстиції.

Мета такого інформаційного товариша – надати дітям можливість самостійно вибрати цікавий їм буклет чи листівочку та у зручний для них час ознайомитися з порядком дій в тій чи іншій ситуації та із загальнонаціональним право?просвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО?!».

«ПРАВОВИЙ MessageBox» наповнений порадами з актуальних та необхідних для дітей питань: протидія булінгу та домашньому насильству, а також є корисна інформація для родин про порядок виїзду дітей за кордон.

За результатами знайомства учнів Сумської класичної гімназії з ПРАВОВИМ MessageBox, де він перебував на минулому тижні, можна зробити висновок, що школярі активно спілкуються з таким інформаційним товаришем, оскільки спеціалісти юстиції щоранку наповнювали його новими буклетами.

На цьому тижні мобільний правовий помічник розташувався у Сумській загальноосвітній школі №23. А потім, коли діти задовольнять свої потреби в такій інформації, «ПРАВОВИЙ MessageBox» буде рухатися далі.

Юстиція – відкрита для людей!