Переатестація народних колективів Вільшанської сільської ради

Дата: 17.09.2018 14:37

14 вересня 2018 року  на сцені Деркачівського сільського будинку культури відбулась чергова переатестація народних аматорських колективів закладів культури Вільшанської сільської ради.

Атестація (переатестація) народних колективів проходить кожні три роки та відбувається з метою активізації творчої діяльності по збереженню, розвитку і популяризації національної культури, удосконалення виконавської майстерності, оновлення репертуару високохудожніми творами, програмами та постановкам. Колективи мали нагоду в котре продемонструвати кращі зразки народної творчості.

Саме цього дня свою творчу діяльність представили наступні колективи:

• народний аматорський ансамбль народної пісні «Сузір’я» Вільшанського сільського будинку культури, художній керівник Людмила Михайлівна Федяй.
  • народний аматорський  фольклорний колектив «Журавка» Вільшанського сільського будинку культури, художній керівник Ліда Василівна Молибог.
  • народний  аматорський жіночий вокальний ансамбль «Візерунок» Комишанського сільського будинку культури, художній керівник Ольга Іванівна Мірошниченко.

Виступи колективів оцінювала атестаційна комісія, в складі якої:

Велітченко Марина – керівник народної студії естрадного вокалу, методист відділу культурно – масових заходів і організації дозвілля Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, Кобзар Катерина – методист з клубної роботи Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв, Гавриленко Вікторія – начальник відділу нематеріальної культурної спадщиниСумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв.

Члени комісії відзначили, що колективи справили приємне враження, показали своє творче спрямування, рівень виконавської майстерності, репертуар, здобутки, які колективи напрацювали за три роки та повністю відповідають вимогам Положення «Про народний (зразковий) аматорськийколектив (студію) закладів культури системи Міністерства культури України» і за колективами зберігаються присвоєні їм раніше почесні звання «народний» .

Відділ культури та туризму Вільшанської сільської  ради бажає колективам та їхнім керівникам натхнення, творчих успіхів та нових досягнень на мистецькій ниві, де панує її ВЕЛИЧНІСТЬ – МУЗИКА!