САНКЦІЇ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОМ #ЧужихДітейНеБуває, ЗМУШУЮТЬ БАТЬКІВ БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ

Дата: 05.09.2018 12:01

Своїй дитині житель Конотопщини заборгував 17 тисяч гривень аліментів та не поспішав платити. І лише складений державним виконавцем протокол, який перебував вже в суді на розгляді, змусив батька згадати про дитину.

Зазначаємо, що відповідно до норм Закону #ЧужихДітейНеБуває, за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців, державний виконавець складає протокол про вчинення боржником адміністративного правопорушення, за яке передбачене адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт.

Таким чином, завдяки санкціям Закону #ЧужихДітейНеБуває, дитина змогла отримати належні їй кошти.