ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ТРУДОВІ КОШТИ СТЯГНУТО

Дата: 04.09.2018 16:58

Рішення суду, що вступили у законну силу, є обов’язковими для виконання. Це повинні чітко розуміти  суб’єкти господарювання, щоб не доводити ситуацію до загострення і примусових заходів.

У місті Суми теплопостачальне підприємство повинно було сплатити на користь свого працівника  заробіток за час вимушеного прогулу в розмірі більше 37 тисяч гривень з подальшим утриманням податків та платежів, проте в добровільному порядку рішення суду не виконувало.

Одразу, коли стягувач звернувся до органів юстиції з виконавчим документом, державні виконавці стягнули не тільки суму всього боргу, а ще й витрати та виконавчий збір.

Отож, як говорить народне прислів’я «скупий платить двічі». А юстиція Сумщини завжди перебуває на захисті інтересів громадян.