СПЛАТИВ І ЗАБОРГОВАНІСТЬ, І ШТРАФ – ПЕРШИЙ РЕЗУЛЬТАТ ІІ ПАКЕТУ ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває

Дата: 04.09.2018 09:58

Активна робота державних виконавців Сумщини по забезпеченню прав дітей на отримання аліментів продовжується. Більше того, вступив у дію ІІ пакет законів, що посилює санкції проти батьків – боржників по аліментах.

У Ямполі батько накопичив  борг перед власною дитиною у сумі більше 45 тисяч гривень. Тепер, починаючи з 29 серпня, він повинен сплатити не тільки цю заборгованість, а ще й додатково 50 відсотків штрафних санкцій, які також сплачуються на користь дитини, а це – понад 22 тисячі гривень, а ще й понад 4,5 тисячі виконавчого збору та витрат на проведення виконавчих дій. І це -  невідворотно, адже держава захищає дітей.

Нагадаємо, що ІІ пакет санкцій закону #ЧужихДітейНеБуває передбачає додаткові важелі впливу: якщо у платника аліментів виникає заборгованість в сукупному розмірі більша, ніж сума відповідних платежів за 1 рік, то на таку особу накладатиметься штраф в розмірі 20% від заборгованої суми; 2 роки –30% , 3 роки – 50%.

Отож, краще сплачувати аліменти вчасно, так легше і морально, і фінансово.