ЕКОНОМІЯ НА ВЛАСНІЙ ДИТИНІ НЕ ПРОБАЧАЄТЬСЯ!

Дата: 04.09.2018 09:55

На Охтирщині безвідповідальний батько тривалий час проживав за кордоном, на утримання власної дитини, починаючи з 2008 року, він сплачував кошти у мізерному розмірі, в результаті чого виникла заборгованість понад 32 тисячі гривень.

Погашати борг чоловік не поспішав, аж доки не прийшов час повертатися додому, а потім знову їхати на заробітки.

Упродовж попередніх років виконавча служба неодноразово зверталася до суду з поданням про обмеження виїзду боржника за кордон, але судом виносилися відмови.

Нині, завдяки змінам до законодавства, які передбачені пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває, у державного виконавця з’явилася можливість самостійно вирішити питання про обмеження виїзду боржника зі сплати аліментів за межі України.

Побоюючись, що не зможе перетнути кордон, батько сплатив всю суму заборгованості, яку десяток років накопичував перед своєю дитиною.

Нагадуємо, що протягом 2018 року на користь дітей Сумщини стягнуто більше 75 мільйонів гривень.

Чужих дітей не буває!

Закон – один для всіх!