НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ РІДНОМУ МІСТУ ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ ДАРУВАЛИ ПРАВОВІ ЗНАННЯ

Дата: 03.09.2018 10:39

На вулицях Сум панує радісна метушня – жителі та гості, від старого до малого, вітають рідне місто з Днем Народження-363 річницею!

Фахівці юстиції також долучилися до святкування, адже можна скористатись нагодою і подарувати людям правові знання, звичайно ж, з посмішкою та вітаннями.

Охочих поспілкуватись зі спеціалістами-правниками виявилось дуже багато, адже більшість мешканців області вже знають про правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!».Тож коли побачили знайому символіку, без роздумів підходили до привітних фахівців.

Теплі вересневі дні – це завжди новий крок для тисяч дітей, які тільки знайомляться зі школою чи продовжують свою подорож Країною знань. А школа – це не лише навчання. Це нові друзі, розвиток і формування особистості. Й, на жаль, часто – середовище розповсюдження такого явища, як булінг.

Завдання спеціалістів юстиції – навчити дітей та дорослих запобігати й боротись з цим ганебним явищем.

Дорослі громадяни отримали також покрокові інструкції як протидіяти домашньому насильству, куди звертатись за допомогою та яке покарання отримає кривдник.

Щаслива країна починається з родини чи невеликого міста, тож, будуймо свою країну разом – правову і квітучу!