СПЛАЧЕНИЙ ПОДАТОК – ЗАПОРУКА СПОКОЮ ВАШИХ КОШТІВ

Дата: 29.08.2018 10:32

Одним ізконституційнихобов’язківгромадянУкраїни є обов’язок кожного сплачуватиподатки й зборив порядку і розмірах, встановлених Законом.

Однак,деякими суб’єктами господарювання сплата податків здійснюється лише після пред’явлення на виконання виконавчого документа щодо погашення податкового боргу.

Так, на Охтирщині, після винесення державним виконавцем постанов про арешт коштів боржника, арешт та оголошення в розшук його автотранспортних засобів, під острахом втрати прибутку у зв’язку з неможливістю використання банківських рахунків, втрати автомобілів, неплатник податків знайшов  майже 180 тисяч гривень для погашення боргу та для сплати виконавчого збору.

Таким чином, завдяки діям державних виконавців Сумщини, вдалося на чималу суму поповнити держаний бюджет.