"Впевнений старт освітньої реформи - стратегічне завдання громади"

Дата: 30.08.2018 08:59

28 серпня в Сумському обласному театрі для дітей та юнацтва відбулася щорічна серпнева конференція педагогічних працівників Сумщини «Впевнений старт освітньої реформи – стратегічне завдання громад». У конференції взяли участь: голова Вільшанської сільської ради Мельніков М.В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Токаренко О.І., методист відділу освіти, молоді та спорту Гусак Т.М., директор Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Захарченко В.О. та заступник директора з навчально-виховної роботи Вільшанської загальноосвітньої школи Криштоп Л.М..

Учасників конференції вітали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Микола Подопригора, голова Сумської обласної ради Володимир Токар та директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова.

Під час проведення конференції розглядалися питання впровадження концепції Нової української школи, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, інклюзивного навчання, безпеки в освітніх закладах та системної роботи об’єднаних територіальних громад.

Головним завданням в 2018-2019 навчальному році обрано індивідуалізацію дитини, тому подальша робота педагогів буде направлена на його виконання.

Крім того 28 серпня делегація працівників освіти Вільшанської ОТГ взяла участь у щорічних секційних засіданнях педагогічних працівників області з питань організованого початку 2018-2019 навчального року, методичного супроводу освітнього процесу в закладах освіти.

У секційних тематичних локаціях, засіданнях педагогічних працівників узяли участь 10 педагогів та 2 працівники відділу освіти, молоді та спорту Вільшанської сільської ради, відповідно до секцій.

Під час секційних засідань методисти Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти виокреслили основні пріоритетні напрями розвитку освітньої галузі та надали інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення навчальних предметів та організації освітнього процесу в 2018-2019 навчальному році.