АКТИВНА ПРОФІЛАКТИЧНА РОБОТА ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ НЕСПЛАТИ АЛІМЕНТІВ

Дата: 23.08.2018 16:09

Для подолання ганебної проблеми сучасної держави – несплати аліментів, фахівці юстиції Сумщини не зупиняють активну інформативну роботу.

Вся Сумщина охоплена інформуванням – виконавці зустрічаються з боржниками та стягувачами, спілкуються з перехожими та людьми, які приходять на прийом.

Робота виконавців області має вражаючі результати. В поточному році на користь дітей Сумщини вже стягнуто понад 71 мільйон гривень. Так, наприклад, стягнуті аліменти в місті Суми та районі перевищують позначку 19 мільйонів гривень, на Охтирщині та Роменщині цифри перейшли за 7 мільйонів, а на Шосткинщинізавдяки своєчасним діям державних виконавців та посиленню законодавства стягнуто 6 мільйонів гривень.

Діти – це майбутнє України, і в наших силах – забезпечити їм гідне дитинство.

Нагадаємо, щоза вже за кілька днів, з 29 серпняпочне діяти другий пакет Законів #ЧужихДітейНеБуває. Цієї події чекають мільйони українців.