НА ЩАСЛИВУ ДОЛЮ – ЯК БАТЬКИ НАЗИВАЮТЬ ДІТЕЙ НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ

Дата: 01.08.2018 14:45

Обираючи ім’я для своєї дитини, батьки керуються разноманітними факторами –красиве, звучне або просто незвичне, «щоб ні в кого не було».

Так, у 2018 році найпоширенішими іменами для новонароджених дівчаток на Недригайлівщиністали: Анна, Вікторія, Вероніка, Поліна.

Для хлопчиків найчастіше обирають: Артем.

Серед діток, народжених цьогоріч у Недригайлівськомурайоні, зустрічаються і рідковживані імена – жіночі: Ліка. Маленьких чоловіків такожнаріклинезвично: Нікіта.

Якщо одразу після народження малюка батьки визначились з його іменем, то свідоцтво про народження можна отримати безпосередньо у пологовому будинку, скориставшись зручним сервісом від Міністерства юстиції України, без жодних черг та часових затрат.

У 2018 році на Сумщині народилося понад 4 тисячі малюків і кожне друге свідоцтво про народження батьки отримали безпосередньо в закладах охорони здоров’я.