КАТАЛИСЯ «З ВІТЕРЦЕМ», А ПОТІМ ПРИМУСОВО ПЛАТИЛИ ШТРАФИ

Дата: 27.07.2018 15:10
Кількість переглядів: 30

Порушення правил дорожнього руху завжди призводить до штрафів – цю істину повинні б запам’ятати водії. Але, як свідчить практика, вони частенько про це забувають.
От тоді й складається так, що за порушення доводиться платити – і тут вже не до веселощів. У Тростянці чоловік проїхався на мопеді «з вітерцем», бо перед цим вживав алкогольні напої. Судом йому було накладено штраф у розмірі 10200 грн. Сплачувати штраф не хотілось, чоловік звертався й до Апеляційного суду, але справедливого покарання у вигляді штрафу уникнути не вдалося, хоча з оплатою знову не поспішав. І тільки тоді, коли виконавча служба попередила про можливий арешт майна і коштів на рахунку, чоловік негайно сплатив всю суму.
Подібні ситуації завершилися сплатою штрафів і в Роменському та Путивльському районах, де виконавчими службами вдалося стягти з боржників по 10200 грн, а також відповідні платежі до бюджету.
Можливо, ці факти примусять когось зупинитися перед тим, як сідати за кермо напідпитку та літати «з вітерцем», адже сплати штрафів уникнути не вдасться.